Warsaw Concierge Studio Old Town Square

  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka
  • 2 goście
  • 1 łożko

Apartamenty Warsaw Concierge Studio Old Town Square zapraszają na nocleg podczas podróży do Warszawy.

Miejsce do siedzenia, balkon i biurko do pracy dostępne w pokojach. W tym 1-pokojowym apartamencie Warsaw Concierge Studio Old Town Square znajduje się aneks kuchenny.

Wyposażone w sprzęt kuchenny, w tym płytę grzejną, lodówkę i przybory kuchenne. 20 minut zajmuje droga do lotniska Chopina.

Do Pomnik Bohaterów Getta w Warszawie można dotrzeć w ciągu 5 minut jazdy od mieszkania. Barbakan w Warszawie jest w odległości spaceru. Obiekt znajduje się również 0.7 km od Kolumna Zygmunta III Wazy. Apartamenty Warsaw Concierge Studio Old Town Square usytuowane w dzielnicy Śródmieście, 5 minut spacerem od Feta na Freta i Nonna Rita. Goście mogą łatwo dotrzeć do Zamek Królewski w Warszawie znajdującego się w pobliżu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Warsaw Concierge Studio Old Town Square
Unique Studio With Beautiful Balcony
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Unique Studio With Beautiful Balcony

9.1
Wspaniały 7 opinii
47 m od nieruchomości
USD 74 USD 67
za noc
Kozla Old Town Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Kozla Old Town Apartment

83 m od nieruchomości
USD 73 USD 66
za noc
Studiofreta21
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studiofreta21

9.5
Wyjątkowy 10 opinii
113 m od nieruchomości
USD 121 USD 109
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Chopina
    13 km

    Stacje kolejowe

    PKP Warszawa Gdańska
    1,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    • Dodatkowe informacje o łóżkach
    • Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Warsaw Concierge Studio Old Town Square oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Internet w Warsaw Concierge Studio Old Town Square dostępny jest za darmo.
    • Czy Warsaw Concierge Studio Old Town Square akceptuje zwierzęta?
      Niestety Warsaw Concierge Studio Old Town Square nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy ten apartament posiada kuchnię?
      W tym apartamencie goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonej w lodówkę, płytę grzejną i przybory kuchenne.
    • Czy apartament znajduje się w pobliżu dworca kolejowego?
      Odległość od PKP Warszawa Główna do apartamentu wynosi 2 km.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Chopina
    13 km

    Stacje kolejowe

    PKP Warszawa Gdańska
    1,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Warsaw Concierge Studio Old Town Square

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij